Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Druk

Realizujemy wydruk wykonanych przez nas (a także dostarczonych przez Klienta) projektów graficznych. Każdy druk wyceniany jest indywidualnie przede wszystkim w zależności od: formatu, gramatury, uszlachetniania i nakładu.

W przeważającej większości druk realizowany jest w technice offsetowej, co bezpośrednio przekłada się na niską cenę i wysoką jakość drukowanych materiałów. Zrealizowane zamówienia wysyłane są kurierem bezpośrednio do Klienta (istnieje także możliwość odbioru osobistego).

Druk materiałów reklamowych

Drukujemy zamówienia standardowe: wizytówki, ulotki, ulotki składane, plakaty, teczki ofertowe, katalogi, papier firmowy, torby reklamowe, notesy, kalendarze, płyty PVC, banery, billboardy, opakowania i płyty CD / DVD, a także zamówienia niestandardowe i nieszablonowe.

Cennik

Każdy realizowany przez nas wydruk wyceniany jest indywidualnie.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę »
Więcej informacji
+
Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja
Strony internetowe Toruń, projektowanie indywidualnych i tworzenie responsywnych sklepów i stron z autorskim CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, koperty, papier firmowy, katalogi, menu restauracji, szablony eBay, druk i reklama - Art Delarte Toruń
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu