Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile projektów zawiera się w cenie zamówienia?
  Domyślnie w cenie zamówienia zawiera się wykonanie jednego projektu graficznego. Faktyczna liczba wykonanych projektów zależna jest jednak od wybranej opcji zawartej w cenniku (1, 3, 5 projektów). Możliwe jest zamówienie dowolnej liczby projektów graficznych - wycena w takim przypadku przeprowadzana jest indywidualnie.
 2. Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu graficznego?
  Czas oczekiwania na wykonanie danego projektu podany jest w cenniku. W szczególnych przypadkach może się on różnić od podanego terminu - Klient jest wtedy informowany o tym przed wykonaniem zlecenia.
 3. Ile poprawek zawartych jest w cenie zamówienia?
  Do każdego projektu w cenie zamówienia można nakładać do 5 poprawek graficznych. Jedna poprawka rozumiana jest jako zestaw zgłoszonych przez Klienta zmian do przesłanego projektu. W przypadku zamówienia większej liczby projektów, poprawki nakładane są do jednego, wybranego projektu.
 4. W jakim czasie nakładane są poprawki do projektów graficznych?
  Poprawki do projektów graficznych nakładane są w przeciągu 2 dni roboczych od daty ich zgłoszenia. W szczególnych przypadkach termin ten może ulec zmianie.
 5. W jaki sposób uiszczane są płatności?
  Za wszystkie wykonywane przez nas usługi pobierany jest zadatek przed wykonaniem zlecenia w wysokości 50% wartości zamówienia (Faktura VAT Zaliczkowa). Druga płatność (50%) następuje po wykonaniu i akceptacji zamówionej usługi. Możliwa jest płatność całości należności przed realizacją zlecenia.
 6. Czy ceny zawarte w cenniku są ostateczne?
  Ceny zawarte w cenniku są orientacyjne i nie są ostateczne dla większości zleceń. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.
 7. Czy wraz z zakończeniem zlecenia przekazywane są prawa majątkowe do wykonanego dzieła?
  Na życzenie wystawiany jest dokument z przekazaniem autorskich praw majątkowych do zamówionego dzieła.
 8. Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za wykonanie projektów?
  Płatność za wykonanie projektów jest jednorazowa. Dodatkowe koszty Klient może ponieść w przypadku modyfikacji wykonanych projektów po ukończeniu zlecenia.
 9. Na jaki czas podpisywana jest umowa na pozycjonowanie?
  Umowa na pozycjonowanie stron internetowych podpisywana jest okres minimum 12 miesięcy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Skontakuj się z nami!

Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja
Strony internetowe Toruń, projektowanie indywidualnych i tworzenie responsywnych sklepów i stron z autorskim CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, koperty, papier firmowy, katalogi, menu restauracji, szablony eBay, druk i reklama - Art Delarte Toruń
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu