Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Projektowanie kalendarzy

Kalendarze wiszące, stojące, książkowe - oferujemy najpopularniejsze formy kalendarzy z zawsze aktualnym kalendarium. Zapewniamy indywidualny projekt i druk najwyższej jakości z wybranymi uszlachetnieniami. Spersonalizowane kalendarze z indywidualnym projektem graficznym wyśmienicie prezentują się nie tylo w biurze, ale również doskonale sprawdzają się jako świąteczny lub noworoczny podarunek dla najbliższych i dalszych kontrahentów. Jest to idealny nośnik reklamy, który przez cały rok będzie przypominał Klientom o Twojej firmie.

Projektujemy kalendarze w najpopularniejszych formach, m.in.: kalendarze jednodzielne, trójdzielne, listowane, spiralowane, planery, książkowe, piramidki, listkowe.

W ramach realizacji kompleksowego zamówienia po wykonaniu projektu graficznego oferujemy druk kalendarzy w wybranym przez Państwa nakładzie i formacie.

Kalendarze w Art Delarte:

Cennik

Każda realizowana przez nas usługa projektowania kalendarzy wyceniana jest indywidualnie.
Związane jest to m.in. z różnymi formatami i liczbą stron potrzebnych do zaprojektowania.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę »
Więcej informacji
+

W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu katalogu reklamowego, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-
Druk kalendarzy
+

W ramach realizacji kompleksowej usługi od projektu do druku ofertujemy Państwu wydruk zaprojektowanych materiałów reklamowych.
Cena druku zależna jest od wielu czynników (m.in. formatu, nakładu, gramatury papieru, uszlachetnienia). W celu uzyskania wyceny druk prosimy o kontakt.

-

Realizacje - kalendarze

Jesteśmy w trakcie zbierania prac możliwych do zaprezentowania w portfolio projektów kalendarzy. Zapraszamy wkrótce!

Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja
Strony internetowe Toruń, projektowanie indywidualnych i tworzenie responsywnych sklepów i stron z autorskim CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, koperty, papier firmowy, katalogi, menu restauracji, szablony eBay, druk i reklama - Art Delarte Toruń
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu