Agencja Ineraktywna Art Delarte - projektowanie indywidualnych i responsywnych stron internetowych z CMS, sklepy itnernetowe, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, reklama online, druk Toruń

Agencja
Interaktywna

Profil Facebook

Media Społecznościowe (Social Media) tworzą m.in. fora, blogi, serwisy tematyczne, ale także portale społecznościowe z Facebook na czele. Według najnowszych danych liczba użytkowników Facebook w Polsce zdecydowanie przewyższa liczbę użytkowników pozostałych popularnych serwisów społecznościowych (m.in. Google+, Instagram, Twitter). Korzystając z popularności Facebook niewielkim nakładem kosztów i czasu możliwe jest założenie firmowego konta społecznościowego, które dotrze do milionów użytkowników w Polsce i jeszcze większej liczby na całym świecie. Profil w serwisie Facebook jest idealnym uzupełnieniem do firmowej strony internetowej.

Zarządzanie kontem jest niewykle proste, wymagane jest jedynie prywatne konto użytkownika w serwisie. W ramach wybranego pakietu usług możemy dla Państwa utworzyć konto firmowe wraz z uzupełnieniem o podstawowe dane firmowe, wzbogacić je o indywidualną grafikę profilową i zdjęcie w tle, a także przygotować i opublikować pierwszy post wraz z przygotowaną przez nas grafią. Poza przygotowanymi pakietami oferujemy dodatkowo także stałą opiekę nad kontem, prowadzenie kampanii reklamowych w ramach dowolnego wybranego budżetu na Facebook opcjonalnie powiązanych z serwisem Instagram.

Profil Facebook w Art Delarte:

Cennik

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

Założenie
profilu

100,00 zł netto + VAT
123,00 zł brutto

Liczba projektów-

Czas realizacji1 dzień roboczy

Liczba poprawek-

Zamów

Layout
(W tle + profilowe)

100,00 zł netto + VAT
123,00 zł brutto

Liczba projektów1 projekt

Czas realizacji2 dni robocze

Liczba poprawek5 poprawek

Zamów

Prowadzenie
profilu

400,00 zł netto + VAT
492,00 zł brutto

Liczba projektów-

Czas realizacjimiesiąc

Liczba poprawek-

Zamów

Specjalny

Indywidualnie
-

Liczba projektówindywidualnie

Czas realizacjiindywidualnie

Liczba poprawekindywidualnie

Zamów

Prowadzenie profilu:

Więcej informacji

+

W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego profilu firmowego konta Facebook, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-

Konsultacje

Pomysł

Projekt

Realizacja

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu
Tworzenie profilu Facebook, oprawa graficzna profilu Facebook, konto społecznościowe, indywidualny wygląd profilu Facebook, konfiguracja profilu na Facebook, grafika profilu Facebook