Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Profil na Facebook

Media Społecznościowe (Social Media) tworzą m.in. fora, blogi, serwisy tematyczne, ale także portale społecznościowe z Facebook na czele. Według najnowszych danych liczba użytkowników Facebook w Polsce zdecydowanie przewyższa liczbę użytkowników pozostałych popularnych serwisów społecznościowych (m.in. Google+, Instagram, Twitter). Korzystając z popularności Facebook niewielkim nakładem kosztów i czasu możliwe jest założenie firmowego konta społecznościowego, które dotrze do milionów użytkowników w Polsce i jeszcze większej liczby na całym świecie. Profil w serwisie Facebook jest idealnym uzupełnieniem do firmowej strony internetowej.

Zarządzanie kontem jest niewykle proste, wymagane jest jedynie prywatne konto użytkownika w serwisie. W ramach wybranego pakietu usług możemy dla Państwa utworzyć konto firmowe wraz z uzupełnieniem o podstawowe dane firmowe, wzbogacić je o indywidualną grafikę profilową i zdjęcie w tle, a także przygotować i opublikować pierwszy post wraz z przygotowaną przez nas grafią. Poza przygotowanymi pakietami oferujemy dodatkowo także stałą opiekę nad kontem, prowadzenie kampanii reklamowych w ramach dowolnego wybranego budżetu na Facebook opcjonalnie powiązanych z serwisem Instagram.

Profil Facebook w Art Delarte:

Cennik

Każda realizowana przez nas usługa związana z tworzeniem, utrzymywaniem i zarządzaniem firmowymi kontami na Facebook wyceniana jest indywidualnie.
Związane jest to m.in. z różnym zakresem prac koniecznych do realizacji usługi.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę »
Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja

Strony www Toruń, projektowanie sklepów internetowych, identyfikacja wizualna, tworzenie szablonów eBay i Allegro, druk i reklama Toruń

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu