Agencja Ineraktywna Art Delarte - projektowanie indywidualnych i responsywnych stron internetowych z CMS, sklepy itnernetowe, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, reklama online, druk Toruń

Agencja
Interaktywna

Projektowanie sklepów internetowych

Sprzedaż towarów i usług nie ogranicza się już tylko do działalności stacjonarnej. Coraz więcej firm z powodzeniem swoją sprzedaż przenosi do Internetu. Własny sklep internetowy przyczynia się do łatwiejszego dotarcia do Klientów. Możliwość szybkich zakupów i zapoznania się z pełną ofertą w jednym miejscu bez wychodzenia z domu przyciąga i zachęca potencjalnych Klientów do robienia zakupów w sklepach internetowych. Tworzymy sklepy internetowe oparte o autorskie rozwiązania graficzne i programistyczne, dzięki czemu otrzymują Państwo sklepy w pełni zgodne z przedstawionymi wymaganiami.

Sklep internetowy to dziś twór niebanalny, pozwalający na szerokie możliwości sprzedaży online. Autorskie sklepy internetowe pozwalają nam na w pełni indywidualne podejście do Państwa wymagań. Dzięki autorskiemu sklepowi internetowemu otrzymają Państwo platformę, która jest zbudowana wedle przekazanych nam wytycznych zarówno programistycznych, jak i graficznych. Niewątpliwie kolejną zaletą posiadania autorskiego sklepu jest brak opłat abonamentowych, które często występują w przypadku gotowych platform sprzedażowych. Za wykonanie płacą Państwo tylko raz, bez względu na późniejsze użytkowanie sklepu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Wykonany sklep nie stawia ograniczeń w przypadku jego późniejszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Jeżeli na pierwszym etapie współpracy do sklepu nie zostaną wdrożone niektóre funkcje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały one wdrożone w dogodnym dla Państwa terminie. Jest to kolejna zaleta autorskiego sklepu internetowego, ponieważ w przypadku wyboru takiego rozwiązania nie jesteśmy ograniczeni funkcjonalnościami, które przygotowali twórcy gotowego oprogramowania.

Sklepy internetowe w Art Delarte:

Cennik

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

Autorski CMS

3.000,00 zł netto + VAT
3.690,00 zł brutto

Liczba projektów1 projekt

Czas realizacji5 dni roboczych

Liczba poprawek5 poprawek

TechnologiaCMS

Zamów

Autorski CMS
Responsywny

4.000,00 zł netto + VAT
4.920,00 zł brutto

Liczba projektów1 projekt

Czas realizacji5 dni roboczych

Liczba poprawek5 poprawek

TechnologiaCMS + RWD

Zamów

CMS - autorski panel administracyjny pozwalający na samodzielną administrację sklepem.

Responsywność / RWD - metoda kodowania sklepu internetowego pozwalająca na automatyczne dostosowywanie się jego zawartości do rozdzielczości ekranu.

Więcej informacji

+

Domyślnie w cenie zamówienia zawiera się wykonanie jednego indywidualnego projektu graficznego strony głównej i kluczowych podstron sklepu. W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu strony głównej, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki i kodowanie. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-

Hosting sklepów internetowych

+

Dla wykonanych sklepów internetowych oferujemy przestrzeń serwerową - hosting, a także pomoc w zakresie wykupienia domeny.

-

Portfolio - sklepy internetowe

Sklepy internetowe Toruń - DietaNet
DietaNet
Indywidualna oprawa graficzna
Sklepy internetowe Toruń - Dores
Dores
Indywidualna oprawa graficzna
Sklepy internetowe Toruń - Oh My Feet
www.ohmyfeet.co.uk
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Sklepy internetowe Toruń - Rider
www.listwyboczne.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Sklepy internetowe Toruń - Sawenir
Sawenir
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Sklepy internetowe Toruń - Smart
www.smart.gda.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Sklepy internetowe Toruń - Twoja Przygoda
Twoja Przygoda
Indywidualna oprawa graficzna + CMS

Konsultacje

Pomysł

Projekt

Realizacja

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu
Sklepy internetowe Toruń, projektowanie sklepów internetowych, tworzenie sklepów internetowych, indywidualne i responsywne sklepy internetowe, autorskie sklepy internetowe