Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Projektowanie sklepów internetowych

Sprzedaż towarów i usług nie ogranicza się już tylko do działalności stacjonarnej. Coraz więcej firm z powodzeniem swoją sprzedaż przenosi do Internetu. Własny sklep internetowy przyczynia się do łatwiejszego dotarcia do Klientów. Możliwość szybkich zakupów i zapoznania się z pełną ofertą w jednym miejscu bez wychodzenia z domu przyciąga i zachęca potencjalnych Klientów do robienia zakupów w sklepach internetowych. Tworzymy sklepy internetowe oparte o autorskie rozwiązania graficzne i programistyczne, dzięki czemu otrzymują Państwo sklepy w pełni zgodne z przedstawionymi wymaganiami.

Sklep internetowy to dziś twór niebanalny, pozwalający na szerokie możliwości sprzedaży online. Autorskie sklepy internetowe pozwalają nam na w pełni indywidualne podejście do Państwa wymagań. Dzięki autorskiemu sklepowi internetowemu otrzymają Państwo platformę, która jest zbudowana wedle przekazanych nam wytycznych zarówno programistycznych, jak i graficznych. Niewątpliwie kolejną zaletą posiadania autorskiego sklepu jest brak opłat abonamentowych, które często występują w przypadku gotowych platform sprzedażowych. Za wykonanie płacą Państwo tylko raz, bez względu na późniejsze użytkowanie sklepu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Rozbudowa indywidualnych sklepów internetowych

Wykonany sklep nie stawia ograniczeń w przypadku jego późniejszej rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Jeżeli na pierwszym etapie współpracy do sklepu nie zostaną wdrożone niektóre funkcje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały one wdrożone w dogodnym dla Państwa terminie. Jest to kolejna zaleta autorskiego sklepu internetowego, ponieważ w przypadku wyboru takiego rozwiązania nie jesteśmy ograniczeni funkcjonalnościami, które przygotowali twórcy gotowego oprogramowania.

Sklepy internetowe w Art Delarte:

Cennik

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

Autorski CMS
Responsywny

3.000,00 zł netto + VAT
3.690,00 zł brutto

Liczba projektów1 projekt

Czas realizacji5 dni roboczych

Liczba poprawek5 poprawek

TechnologiaCMS + RWD

Zamów

Dodatkowe
funkcjonalności

Indywidualnie
-

Liczba projektówindywidualnie

Czas realizacjiindywidualnie

Liczba poprawekindywidualnie

Technologiaindywidualnie

Zamów

CMS - autorski panel administracyjny pozwalający na samodzielną administrację sklepem.

Responsywność / RWD - metoda kodowania sklepu internetowego pozwalająca na automatyczne dostosowywanie się jego zawartości do rozdzielczości ekranu

Więcej informacji
+

Domyślnie w cenie zamówienia zawiera się wykonanie jednego indywidualnego projektu graficznego strony głównej i kluczowych podstron sklepu. W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu strony głównej, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki i kodowanie. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-
Hosting sklepów internetowych
+

Dla wykonanych sklepów internetowych oferujemy przestrzeń serwerową - hosting, a także pomoc w zakresie wykupienia domeny.

-
Realizacje - sklepy internetowe
Sklepy internetowe Toruń - Bukiety Balonowe
www.bukietybalonowe.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS + RWD
Sklepy internetowe Toruń - FXspray
www.fxspray.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS + RWD
Sklepy internetowe Toruń - Mapy Morskie
www.mapymorskie.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS + RWD
Sklepy internetowe Toruń - Multicleaners
www.multicleaners.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS + RWD
Sklepy internetowe Toruń - OhMyFeet
OhMyFeet
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Sklepy internetowe Toruń - Rider
www.listwyboczne.pl
Indywidualna oprawa graficzna + CMS
Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja

Strony www Toruń, projektowanie sklepów internetowych, identyfikacja wizualna, tworzenie szablonów eBay i Allegro, druk i reklama Toruń

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu