Agencja Ineraktywna Art Delarte - projektowanie indywidualnych i responsywnych stron internetowych z CMS, sklepy itnernetowe, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, reklama online, druk Toruń

Agencja
Interaktywna

Szablony Allegro

Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży internetowej w serwisie Allegro jest odpowiednio dobrana, czytelna i nowoczesna wizualna oprawa aukcji stanowiąca szablon Allegro. W Internecie, podobnie jak w sklepach stacjonarnych wiele produktów "kupujemy oczami". Potencjalni Klienci odwiedzając aukcje zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale również na przygotowany opis i zdjęcia, które świadczą o profesjonaliźmie sprzedawcy.

Stworzymy dla Państwa od podstaw szablon Allegro, którym będą mogli Państwo zarządzać z wysokości panelu administracyjnego serwisu aukcyjnego. Wszystkie szablony tworzone są od podstaw pod indywidualne wytyczne i wymagania, a także zgodne są z nowymi zasadami na Allegro wprowadzonymi w 2018 roku.

Szablony Allegro wykonujemy w każdej tematyce sprzedaży: elektronika, AGD, komputery, telefony, fotografia, moda i uroda, odzież, obuwie, biżuteria, zegarki, perfumy, dom i zdrowie, narzędzia, meble, ogród, zabawki, książki, gry, sport, motoryzacja, sztuka, szablony ogólne i we wszystkich innych niewymienionych kategoriach.

Szablony Allegro w Art Delarte:

Cennik

Każda realizowana przez nas usługa związana z szablonami Allegro wyceniana jest indywidualnie.
Związane jest to m.in. ze zmianami w wystawianiu aukcji na Allegro w 2018 roku.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę »

Więcej informacji

+

W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu szablonu Allegro, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki i kodowanie. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-

Konsultacje

Pomysł

Projekt

Realizacja

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu
Szablony Allegro, profesjonalne szablony Allegro, projektowanie szablonów Allegro, tworzenie szablonów Allegro, szablony aukcji Allegro, indywidualne szablony Allegro zgodne z nowymi zasadami 2018