Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Szablony Allegro

Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży internetowej w serwisie Allegro jest odpowiednio dobrana, czytelna i nowoczesna wizualna oprawa aukcji stanowiąca szablon Allegro. W Internecie, podobnie jak w sklepach stacjonarnych wiele produktów "kupujemy oczami". Potencjalni Klienci odwiedzając aukcje zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale również na przygotowany opis i zdjęcia, które świadczą o profesjonaliźmie sprzedawcy.

Stworzymy dla Państwa od podstaw szablon Allegro, którym będą mogli Państwo zarządzać z wysokości panelu administracyjnego serwisu aukcyjnego. Wszystkie szablony tworzone są od podstaw pod indywidualne wytyczne i wymagania, a także zgodne są z nowymi zasadami na Allegro wprowadzonymi w 2018 roku.

Indywidualne szablony na Allegro

Szablony Allegro wykonujemy w każdej tematyce sprzedaży: elektronika, AGD, komputery, telefony, fotografia, moda i uroda, odzież, obuwie, biżuteria, zegarki, perfumy, dom i zdrowie, narzędzia, meble, ogród, zabawki, książki, gry, sport, motoryzacja, sztuka, szablony ogólne i we wszystkich innych niewymienionych kategoriach.

Szablony Allegro w Art Delarte:

Cennik

Każda realizowana przez nas usługa związana z szablonami Allegro wyceniana jest indywidualnie.
Związane jest to m.in. ze zmianami w wystawianiu aukcji na Allegro w 2018 roku.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę »
Więcej informacji
+

W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu szablonu Allegro, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki i kodowanie. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-
Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja
Strony internetowe Toruń, projektowanie indywidualnych i tworzenie responsywnych sklepów i stron z autorskim CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, koperty, papier firmowy, katalogi, menu restauracji, szablony eBay, druk i reklama - Art Delarte Toruń
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu