Agencja Ineraktywna Art Delarte - projektowanie indywidualnych i responsywnych stron internetowych z CMS, identyfikacja wizualna, pozycjonowanie, reklama online, szablony Allegro, druk Toruń

Responsywne szablony eBay

eBay jest jedną z najpopopularniejszych platform sprzedażowych na świecie, która występuje lokalnie w kilkunastu krajach (również w Polsce), a także posiada serwis międzynarodowy pod główną domeną ebay.com. Najpopularniejszą platformą do handlu w Polsce wciąż pozostaje Allegro, jednak eBay z czasem zbiera coraz więcej sprzymierzeńców zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających. Niezależnie od wyboru platformy - każdy sprzedawca chcąc wyróżnić się na tle konkurncji powinien posiadać własną oprawę graficzną aukcji.

Wykonujemy responsywne szablony eBay pod indywidualne zamówienie (również dla aukcji niemieckich, angielskich i w innym dowolnym języku), dzięki czemu zamawiający otrzymuje oprawę graficzną zgodną z jego branżą, wytycznymi i preferencjami. Przygotowanymi przez nas szablonami można zarządzać z wysokości serwisu aukcyjnego. Tworzone szablony eBay kompatybilne są z wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi.

Serwis eBay umożliwia wykonanie responsywnych szablonów i sklepów, dzięki czemu aukcje automatycznie dostosują się wielkością do rozdzielczości ekranu urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów). W taki sam sposób aukcje będą prezentowane w aplikacji mobilnej eBay.

Szablony eBay w Art Delarte:

Cennik

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

Podstawowy

300,00 zł netto + VAT
369,00 zł brutto

Liczba projektów1 projekt

Czas realizacji3 dni robocze

Liczba poprawek5 poprawek

Zamów

Rozszerzony

600,00 zł netto + VAT
738,00 zł brutto

Liczba projektów3 projekty

Czas realizacji4 dni robocze

Liczba poprawek5 poprawek

Zamów

Premium

900,00 zł netto + VAT
1.107,00 zł brutto

Liczba projektów5 projektów

Czas realizacji5 dni roboczych

Liczba poprawek5 poprawek

Zamów

Responsywność

200,00 zł netto + VAT
246,00 zł brutto

Liczba projektów-

Czas realizacji2 dni robocze

Liczba poprawek-

Zamów

Więcej informacji

+

W przypadku zamówienia większej liczby projektów niż jeden - należy dokonać wyboru spośród nadesłanych grafik. Poprawki nakładane są tylko do wybranej pracy. Ostatecznie Klient otrzymuje jeden projekt z zamówionego pakietu.

Podany termin (dni robocze) zawiera przygotowanie kompletnego projektu szablonu eBay, należy doliczyć czas na ewentualne poprawki i kodowanie. Poprzez jedną poprawkę rozumie się zestaw zmian wprowadzanych jednorazowo.

Ogólne warunki współpracy.

-

Hosting szablonów eBay

+

Dla wykonanych szablonów eBay oferujemy przestrzeń serwerową - hosting.

-

Portfolio - szablony eBay

Szablony eBay funkcjonują w podobny sposób, jak szablony Allegro, dlatego zostały zebrane w jedno wspólne portfolio.

Przejdź do portfolio »

Konsultacje

Pomysł

Projekt

Realizacja

Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
E-mail
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu

Wybrani kontrahenci, z którymi mieliśmy przyjemność bezpośrednio współpracować, bądź jako podwykonawcy tworzyliśmy dla nich projekty.

Art Delarte - lista kontrahentów
Szablony eBay, sklepy eBay, szablony aukcji eBay, indywidualne szablony eBay, profesjonalne szablony eBay, projektowanie szablonów aukcji eBay, responsywne szablony eBay