Agencja Interaktywna Art Delarte - projektowanie stron internetowych Toruń, responsywne i indywidualne sklepy internetowe z CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, szablony eBay, reklama i druk Toruń

Wycena i cennik

Każdy wykonywany przez nas projekt i usługa wyceniane są indywidualnie. Koszt ostateczny zależny jest od wielu czynników, ale przede wszystkim od indywidualnych preferencji Klienta i stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Możliwe jest jednak przyjęcie wstępnych i orientacyjnych cen, które stanowią bazę do wyceny i ewentualnych negocjacji. Domyślnie w cenie zamówienia zawiera się do 5 poprawek graficznych dla każdego projektu. Poniższe wartości mają zastosowanie dla każdej wykonywanej pracy, o ile indywidualnie nie ustalono inaczej.

W celu ustalenia dokładnych kosztów i terminu realizacji interesujących Państwa prac prosimy o kontakt.

Strony internetowe
800,00 zł netto + VAT
+

Strona internetowa jest podstawową formą prezentacji firmy w Internecie. Własna strona to niezbędne narzędzie komunikacji między firmą, a jej kontrahentami.

-
Sklepy internetowe
3.000,00 zł netto + VAT
+

Sprzedaż w Internecie to przede wszystkim sklepy internetowe. Projektujemy indywidualne i "szyte na miarę" sklepy, które sprostają najbardziej wymagającym Klientom.

-
Szablony Allegro
indywidualnie
+

Sprzedaż na Allegro związana jest ściśle z odpowiednią prezentacją oferowanych produktów lub usług. O odpowiednią oprawę graficzną aukcji zadba szablon Allegro.

-
Szablony eBay
400,00 zł netto + VAT
+

Mechanizm prezentacji aukcji w serwisie eBay jest podobny do tego, który funkcjonuje na Allegro. Szablony wykonane na potrzeby jednej z tych platform z powodzeniem sprawdzają się także na drugiej.

-
Identyfikacja wizualna
indywidualnie
+

Identyfikacja wizualna firmy określa sposób użycia jej wszystkich elementów w materiałach drukowanych, Internecie, a także w innych mediach.

-
Projektowanie logo
300,00 zł netto + VAT
+
Księga znaku
500,00 zł netto + VAT
+

Instrukcja obsługi logo zwana księgą znaku zawiera w sobie najważniejsze informacje odnośnie zaprojektowanego logo, a także jego zastosowania.

-
Ulotki
100,00 zł netto + VAT
+

Tradycyjna forma dotarcia do potencjalnych kontrahentów. Pozwala na zaprezentowanie stosunkowo dużej ilości informacji na niewielkiej przestrzeni.

-
Plakaty
150,00 zł netto + VAT
+

Klasyczna forma reklamy outdoorowej możliwa do realizacji od formatu A4 do A0, a także jako jeszcze większe niestandardowe wydruki.

-
Wizytówki
100,00 zł netto + VAT
+

Wizytówki są doskonałą formą pozostawienia po sobie kontaktu. Jednostronne lub dwustronne, tradycyjne lub niestandardowe - przygotowywane wedle indywidualnych preferencji.

-
Papier firmowy
50,00 zł netto + VAT
+

Papier z logiem i danymi firmy wykorzystywany jest zarówno w korespondencji z kontrahentami, jak i do wystawiania dla nich faktur.

-
Koperty firmowe
50,00 zł netto + VAT
+

Przesyłanie dokumentów przez Internet wyparło w dużej mierze tradycyjną formę wysyłki korespondencji. Są jednak sytuacje, w których trzeba wysłać firmowe dokumenty wkładając je do koperty firmowej - warto być na to przygotowanym!

-
Teczki firmowe
150,00 zł netto + VAT
+

Teczki firmowe A4 są dopełnieniem podstawowych materiałów reklamowych, które powinny się znaleźć w każdej firmie.

-
Katalogi firmowe
100,00 zł netto + VAT
+

Foldery / katalogi produktów i usług wykonujemy w trosce o każdy detal zachowując przy tym ciągłość identyfikacji wizualnej firmy.

-
Mailing / newsletter
200,00 zł netto + VAT
+

Wiadomości e-mail rozsyłane do kontrahentów zaprojektowane w przejrzystej i nowoczesnej formie.

-
Menu restauracji i cenniki
100,00 zł netto + VAT
+

Jednostronne lub wielostronne cenniki, karty menu restauracji (w różnych formatach), a także klubów i lokali - indywidualne projekty.

-
Profil na Facebook
indywidualnie
+

Profil Facebook stanowi idealne uzupełnienie firmowej strony internetowej. Stworzymy, zaprojektujemy i poprowadzimy dla Państwa profil.

-
Hosting / serwer
100,00 zł netto + VAT
+

Oferujemy przestrzeń serwerową w przygotowanych pojemnościowo pakietach, które zaczynają się od 100,00 zł netto + VAT w opłacie rocznej.

-
Pozycjonowanie
Indywidualnie
+

Na kwotę usługi pozycjonowania wpływa wiele czynników, są to m.in.:

 • historia pozycjonowanej strony
 • popularność fraz kluczowych
 • konkurencyjność fraz
 • liczba pozycjonowanych fraz

-
Druk
Indywidualnie
+

Każdy druk wyceniany jest indywidualnie, przede wszystkim w zależności od:

 • formatu
 • gramatury
 • uszlachetniania
 • nakładu

-
Pozostałe
Indywidualnie
+

Wykonujemy również inne prace (nie tylko graficzne), które nie zostały ujęte w powyższym zestawieniu, np.:

 • banery na potrzeby internetu
 • banery drukowane
 • billboardy
 • ikony
 • wprowadzanie produktów do sklepów internetowych
 • przygotowywanie dowolnej liczby aukcji na Allegro i eBay
 • konfiguracja profilu Facebook

-
Konsultacje
Pomysł
Projekt
Realizacja
Strony internetowe Toruń, projektowanie indywidualnych i tworzenie responsywnych sklepów i stron z autorskim CMS, identyfikacja wizualna, projektowanie logo, wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, koperty, papier firmowy, katalogi, menu restauracji, szablony eBay, druk i reklama - Art Delarte Toruń
Szybki kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu,
a zadzwonimy do Ciebie :)

Numer telefonu
Imię i nazwisko / nazwa firmy
Preferowane godziny kontaktu